پروژه 6040 و تفاوت آن با صفر تا صد حرف آخر

یکی از مهم ترین دغدغه کسانی که با آزمون سراسری کنکور مواجه هستند، این است که پکیج مناسبی برای درس خواندن انتخاب کنند. کنکور و موفقیت در آن دارای ابعاد مختلفی است. مدیریت و داشتن بهترین انتخاب در هر یک از این ابعاد، به افراد کمک می کند تا بهتر با این برهه حساس از زندگی خود کنار بیایند. موسسه حرف آخر نیز برای این که پیمودن این مسیر را برای داوطلبان عزیز آسان تر کند، پکیج های درسی بسیاری را آماده کرده است. 
این پکیج های درسی هر کدام با در نظر گرفتن آخرین استانداردهای موجود طراحی شده اند. یکی از پرطرفدارترین و پر بازده ترین پروژه های کنکور، پروژه 6040 می باشد. این پروژه یکی از بهترین روش های مطالعاتی برای کنکور به شمار می آید که در ادامه به صورت کامل به بررسی ابعاد مختلف آن و همچنین تفاوت پروژه 6040 با پکیج صفر تا صد حرف آخر می پردازیم.

با پروژه 6040 آشنا شوید

همواره مسئله برنامه ریزی و مدیریت منابع درسی برای داوطلبان کنکور کار سختی بوده است. پروژه 6040 تلاش دارد تا با ارائه یک برنامه مدون و حساب شده، درصد موفقیت در کنکور را افزایش دهد. تکیه این پروژه طراحی شده توسط موسسه حرف آخر، بر این است که داوطلبان به خوبی زمان مطالعه و آزمون را از یکدیگر تفکیک کنند و بتوانند تنها و تنها در 360 ساعت بر حداقل 50 درصد از مطالب کنکور تسلط پیدا کنند. 
پروژه 6040 موسسه حرف آخر بر پایه مدیریت منابع کنکور و زمان می باشد. این پروژه در یک دوره 100 روزه داوطلب را برای آزمون کنکور آماده می کند. به این صورت که فرد در 60 روز به مطالعه مطالب درسی می پردازد که توسط استادان مجرب توضیح داده شده اند. سپس در یک دوره 40 روزه، به محک دانش خود می پردازد. در این 40 روز، برای داوطلب 20 آزمون در نظر گرفته شده است که یک نیم روز آزمون را می دهند و یک و نیم روز به بررسی و تحلیل آن می پردازند. 
در پروژه 6040 همان قدر که یادگیری مطالب درسی حائز اهمیت است، محک زدن این یادگیری و سطح کیفیت آن نیز مهم می باشد. از طرفی، این محک زدن تنها به دادن آزمون های متعدد نیست، بلکه باید به جای کمیت آزمون ها به کیفیت آنها توجه کرد. دادن 20 آزمون همراه با تحلیل جامع هر سوال و نکات مهم آن، بهتر از دادن صدها آزمون بدون تحلیل است.
موسسه حرف آخر در این پروژه نوین تلاش داشته است تا آزمون هایی جامع و کامل طراحی کند که در 60 روز پیش نیاز موفقیت در این آزمون ها را به داوطلبان یاد می دهد. شما برای موفقیت در کنکور باید بتوانید تا پیش از آزمون اصلی، به یک جمع بندی مناسب از دانسته های خود برسید و دقیقا بدانید چه چیزی اهمیت دارد.

پروژه 6040

پروژه 6040 چه تفاوتی با پکیج صفر تا صد حرف آخر دارد؟

پروژه 6040 به دو بازه زمانی تقسیم شده است که یکی 60 روزه و یکی 40 روزه است. در بازه زمانی اول، داوطلب به کمک برنامه ریزی دقیقی که توسط اساتید برای دروس تخصصی و عمومی صورت گرفته است، مطالب درسی را یاد می گیرد. این فرایند یادگیری بیشتر حکم یک جمع بندی را دارند و داوطلبان را به سطوح مختلفی از آمادگی علمی می رساند. با استفاده از پروژه 6040، داوطلبانی که از قبل برای کنکور مطالعه داشته اند، به آمادگی بیشتری می رسند تا کسانی که با این پروژه، شروع به کار می کنند. استفاده از این پروژه حرف آخر به عنوان جمع بندی، باعث می شود تا شانس بیشتری در فراگیری  مطالب درسی داشته باشید.
از سوی دیگر، برخلاف پروژه 6040 که بیشتر حکم یک جمع بندی را دارد، پکیج صفر تا صد برای کسانی مناسب است که از اوایل زمان یکساله مطالعه برای کنکور، تصمیم به برنامه ریزی جدی دارند. پکیج صفر تا صد موسسه حرف آخر در یک بازه یک ساله، به تدریس مطالب درسی عمومی و تخصصی به صورت جامع تر و پر جزئیات تر می پردازد. دلیل این امر نیز زمان بیشتری است که داوطلب باید برای پکیج صفر تا صد بگذارد.
هر چند در پروژه 6040 افراد از اواسط یک سال مطالعاتی کنکور نیز می توانند شروع به مطالعه جدی با این پروژه کنند. مطالب تدریس شده در این پروژه کامل و جامع می باشد اما در مقایسه با صفر تا صد تجربی، گزیده تر عمل کرده است. آن هم به دلیل زمان مطالعاتی کمتر و  برگزاری آزمون های آزمایشی در دوره 40 روزه است. 
این که شما از کدام پروژه برای دوره کنکور استفاده کنید، بستگی به زمان شروع به مطالعه و البته میزان آمادگی قبلی شما دارد. پروژه 6040 دارای چارچوب نوآورانه تر، جدیدتر و سیستم محک و شبیه سازی است. این پروژه فراتر از تدریس مطالب درسی می باشد و سایر ابعاد مهم کنکور را نیز در کار خود دخیل کرده است. موسسه حرف آخر با ارائه این پروژه های مطالعاتی، تنها تلاش در هموار کردن مسیر موفقیت داوطلبان دارد.

مزیت های استفاده از پروژه 6040

1.مدیریت زمان باقی مانده به نحو احسنت
به طور کلی افراد یک سال زمان اختصاصی برای مطالعه کنکوری دارند. این یک سال شاید در لفظ 365 روز باشد اما در واقعیت، برای یک داوطلب کنکور که قرار است مطالب درسی چندین سال تحصیلی را همزمان مطالعه کند و آینده تحصیلی و شغلی خود را با این آزمون تعیین کند، معنی متفاوتی دارد. مدیریت زمان کنکور به افراد کمک می کند تا بهتر بتوانند این یکسال را به صورت برنامه ریزی شده صرف کنکور کنند. 
پروژه 6040 نیز با هدف مدیریت زمان داوطلبان طراحی شده است. این پک درسی، هم به آموزش مطالب درسی و هم به رفع اشکال و محک زدن دانش فردی می پردازد. این تقسیم کار در دو بازه زمانی متفاوت باعث آرامش خاطر فرد می شود. داوطلب با کمک موسسه حرف آخر، طبق برنامه ای از پیش تعیین شده در دو زمان متفاوت اما مربوط به یکدیگر، به سوی کنکور حرکت می کند. 

2.بهترین راه حل برای از خواب بیدار شدگان 
پوشش درس های مختلف عمومی و خصوصی پروژه 6040 به طور عمده برای کسانی مناسب است که از بهمن ماه تصمیم به مطالعه جدی برای کنکور می گیرند. این افراد همان کسانی هستند که می توانند ماهی را تازه تازه از آب بگیرند؛ حتی اگر کمی با تاخیر این کار را انجام دهند. 
یکی از مزیت های عمده این پروژه در همین است که در مدت 100 روز می تواند به خوبی داوطلب را برای آزمون کنکور حاضر کند و این امکان را برای او فراهم کند تا هم پای سایر رقبا وارد عرصه شود. پس تا زمانی که موسسه حرف آخر این پروژه را به شما ارائه می دهد، می توانید هر زمان که اراده کردید پا به عرصه رقابت کنکور بگذارید. 

3.پوشش دروس تخصصی و عمومی
یکی از مزیت های پروژه 6040 در این است که هم برای دروس تخصصی و هم برای دروس عمومی ارائه می شود. این امر باعث می شود تا طیف پوشش دهی داوطلبان گسترش پیدا کند و هر کس به انتخاب خود یکی از دروس را انتخاب کند. همچنین این موضوع این امکان را نیز برای داوطلبان فراهم می کند تا در صورت ضعیف بودن در یک درس یا کمبود زمان برای پوشش دهی جامع تمام دروس، از مطالب پروژه 6040 بهره مند شوند. از جمله محصولات این پروژه می توان به موارد زیر اشاره داشت:

4. شبیه سازی پیش از آزمون اصلی کنکور
وقتی صحبت از موفقیت در کنکور است، ناخودآگاه بحث عدم موفقیت در آن نیز در ذهن شکل می گیرد. هر آنچه باعث عدم موفقیت در کنکور می شود، یک کلید طلایی برای خود موفقیت است. حال یکی از مهم ترین دلایل عدم موفقیت، عنصر غافلگیری در کنکور است که پروژه 6040 آن را حل کرده است.
موسسه حرف آخر با طراحی این پروژه محیط های آزمون شبیه سازی شده به کنکور را برای داوطلبان طراحی کرده است تا بتوانند خود را در موقعیت کنکور قرار دهند. این کار از لحاظ علمی باعث می شود تا در دوره دوم پروژه 6040، 20 بار فرد در دریای دانش خود شنا کند و مطلبی را فراموش نکند. 
همچنین از لحاظ روانی نیز بعد از 20 آزمون شبیه سازی شده، فرد ترس خود را از دست داده و به دلیل استرس مطالب درسی را فراموش نمی کند. پروژه 6040 با کمک آزمون های خود توانسته تا سطح بازدهی داوطلبان را افزایش دهد و هر یک را به جایگاهی برساند که مطالب درسی را قربانی بار روانی کنکور نکنند. 

5.طراحی شده بر اساس ایده ای نوین و استاندارد 
بازار رقابت ارائه پکیج های مطالعاتی کنکور این روزها بسیار داغ است اما سوال این است که حقیقتاً  کدام پکیج ها استاندارد هستند؟ استاندارد بودن پروژه 6040 در دو جنبه مورد بررسی قرار گرفته و تایید شده است. 
اولین مورد، کیفیت مطالب درسی می باشد. پوشش دهی مطالب درسی در این پروژه موسسه حرف آخر، با توجه به بازه زمانی 100 روزه بسیار بالا بوده است. به طوری که افراد با استفاده از آن بر 50 تا 70 درصد از مطالب درسی تسلط پیدا کردند. این سطح بازدهی، یک به دلیل شیوه تدریس مناسب و دو به دلیل مورد ارزیابی قرار دادن آن می باشد. 
جنبه دوم استاندارد بودن پروژه 6040 در ایده اولیه آن می باشد. همه تلاش دارند تا یک پروژه مطالعاتی بسیار سنگین طراحی کنند که تمام یکسال مطالعاتی داوطلب را پوشش بدهد. این پروژه تنها 100 روز را به خود اختصاص می دهد تا کسانی که دیر شروع کرده اند یا کسانی که به دنبال جمع بندی نهایی هستند، بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

مزیت های استفاده از پروژه 6040

آیا پروژه 6040 راه رسیدن به موفقیت است؟

موفقیت در کنکور ساده و آسان است. تنها چیزی که آن را پیچیده می کند سردرگمی داوطلبان است و تنها چیزی که آن را آسان می کند، برنامه ریزی مناسب است. شما با پروژه 6040 موسسه حرف آخر می توانید به راحتی در 100 روز، مهم ترین مطالب درسی کنکور را در حوزه عمومی و تخصصی فرا بگیرید. 
علاوه بر این، شما پیش از آزمون اصلی کنکور، 20 بار مورد محک قرار می گیرید و از لحاظ علمی و روانی برای آزمون بزرگ خود آماده می شوید. شما با پروژه 6040 یاد خواهید گرفت که سوال و آزمون نیز به اندازه مطالب درسی حائز اهمیت هستند. 
اگر تنها چندین ماه تا کنکور فرصت دارید و می خواهید در این مدت کم خود را به موفقیت نزدیک تر کنید، پروژه 6040 بهترین انتخاب برای شما است. شما با این پروژه در مدتی کم می توانید بیشتر مباحث درسی و آزمون های مهم را مطالعه کنید.
جهت آگاهی از جزئیات هر یک از پکیج های پروژه 6040 می توانید به سایت موسسه حرف آخر مراجعه کرده و اطلاعات لازم و قیمت هر پک مطالعاتی برای دروس مختلف را مشاهده کنید. همچنین در صورت نیاز، می توانید برای انتخاب آگاهانه این پکیج، از مشاوران موسسه نیز راهنمایی بخواهید. 

ارسال دیدگاه جدید

تصویر کد امنیتی ثبت نظر