ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ - ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 - کنکور کارشناسی ارشد

طبق سال های گذشته ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد از امروز آغاز شده است. امروز 16 آذر روز دانشجو هم می باشد که شروع ثبت نام با این روز مصادف شده است. روز دانشجو را به همه دانشجویان عزیز تبریک می‌گوییم.

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره زمان شروع ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته ۱۴۰۰ اظهار کرد: متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ و همچنین بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور با در نظر داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون که امروز منتشر می شود می توانند به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد به صورت اینترنتی انجام شده و کلیه متقاضیان دانشگاه های سراسری اعم از روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور ، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش اطلاعات فردی و تحصیلی خود را در فرم اینترنتی ثبت نام درج نمایند .

ثبت نام برای آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ از امروز  یکشنبه ۱۶ آذر ۹۹ آغاز و در روز یکشنبه ۲۳ آذر ۹۹ پایان می‌پذیرد. ثبت نام منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق سایت اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org انجام می‌شود.

 


لازم به ذکر است با توجه به افزایش روزافزون متقاضیان ، احتمالا شاهد مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ هم خواهیم بود که معمولا در اسفند ماه صورت گرفته و آخرین فرصت برای کسانی است که از ثبت نام جاماندند.
براساس برنامه زمانی پیش بینی شده، آزمون مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰  ششم و هفتم خرداد سال آینده برگزار می‌شود.
 

ارسال دیدگاه جدید

تصویر کد امنیتی ثبت نظر