زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 99

اعلام نتایج نهایی کنکور ۹۹ - کاردانی به کارشناسی سال 99 - کارشناسی ارشد - دکتری

کنکور 99 به دلیل شرایط کرونایی با فراز و نشیب های بسیاری همراه بود و با سال های قبل تفاوت بسیار زیادی داشت و نیز حاشیه های فراوانی در پی داشت.در نهایت کنکور 99 برگزار شد و نتایج اولیه هم اعلام شد. اکنون داوطلبان منتظر نتایج انتخاب رشته های خود هستند تا در دانشگاه ثبت نام کنند. البته شروع کلاس ها بصورت مجازی می باشد و برای ثبت نام باید باتوجه به شرایط دانشگاه مورد نظر اقدام کنید.

زمان اعلام نتایج کنکور 99 باتوجه به صحبت های دکتر ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور و خبرگزاری ها ، بر اساس برنامه ریزی های انجام شده ، نتایج نهایی کنکور سراسری در هفته اول آبان اعلام خواهد شد.
فاطمه زرین آمیزی ، سخنگوی سازمان سنجش کشور اعلام کرد: زمان اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 99 دیرتر از هفته اول آبان نخواهد بود و تلاش می‌کنیم زودتر از این تاریخ نتایج را اعلام کنیم. 
نتایج نهایی آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۹ تا پایان هفته جاری اعلام می شود.

نتیجه نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی (ناپیوسته) سال ۹۹ دانشگاه‌ها در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد

 

 

داوطلبان برای دیدن نتایج می توانند به لینک زیر مراجعه کنند :
کارنامه پذیرش کاردانی به کارشناسی سال 99

 

کل قبولی های امسال در دوره های کاردانی به کارشناسی ۳۱ هزار و ۵۳۱ نفر است. نتیجه کنکور کارشناسی ارشد و بعد کنکور دکتری و سپس کنکور سراسری اعلام می ‎شود.  همچنین نتیجه نهایی کنکور سراسری تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان و پذیرش بدون آزمون هفته اول آبان ماه به اطلاع داوطلبان می ‌‎رسد.

از همین امروز برای کنکور 1400 برنامه ریزی کنید. با ما در حرف آخر درصد 100 را تجربه کنید. کلیه پکیج های آموزشی ما با تخفیف های ویژه برای شما عزیزان تهیه شده است.
 

 

ارسال دیدگاه جدید

تصویر کد امنیتی ثبت نظر