رسیدن به درصد ۱۰۰ در کنکور با حرف آخر

کسب رتبه برتر در کنکور با حرف آخر ؛ اعلام اسامی رتبه های برتر حرف اخر در کنکور 99 ، وقتی نتایج کنکور سراسری هرسال منتشر می شود ، و این نتایج عالی و بی نظیر شما عزیزان را می بینیم ، انرژی و انگیزه ما چند برابر می شود .

کنکوری های عزیز 1400 که هنوز شروع نکردید ، اگر می خواهید شما جای این افراد باشید برای کنکور 1400 نتایج عالی بدست آورید باید از همین الان شروع کنید و محصولات و پکیج های آموزشی کنکوری ما را تهیه کنید و توجه کنید که تا 15 مهر ماه فرصت دارید همه محصولات کنکوری ما را با تخفیف های ویژه و بی نظیر خریداری کنید. این فرصت طلایی را از دست ندهید.

اساتید برجسته موسسه حرف اخر در ساخت ویدیو آموزشی در درس های متوسطه اول و دوم  تلاش کردند با استفاده از جلوه های بصری و انیمیشن، مطالب را به صورت ساده و روان ارائه دهند تا دانش آموز بتواند به راحتی بعد از مشاهده فیلم های آموزشی آن ها را درک کرده و برای به خاطر سپردن و یادآوریشان مشکلی نداشته باشد، برای هر درس پکیج های آموزشی تولید شده و دانش آموزان می توانند از این پکیج های آموزشی استفاده کنند. طبق نتایج کنکور 99 رتبه های برتر حرف آخر در کنکور 99 توانستند رتبه های خیلی خوبی کسب کنند و همچنین بعضی از عزیزان توانستند در درس هایی به درصد 100 برسند. اینکه درسی را در کنکور 100 درصد بزنید در یک نگاه شاید غیر قابل تصور باشد اما اینجا حرف آخر است تخصص ما این است که شما عزیزان در کنکور به 100 درصد برسید و با آمادگی کامل شرکت کنید و این تنها با ویدیوهای آموزشی کنکوری حرف آخر میسر می باشد و موفقیت در انتظار شما است.

پیشنهاد ما به شما این است که از این فرصت طلایی حتما نهایت استفاده را کنید و همه محصولات کنکوری ما را با تخفیف ویژه و بی نظیر تهیه کنید . تا 15 مهر ماه فرصت دارید کلیه پکیج های آموزشی ما را با تخفیف باورنکردنی خریداری کنید. توجه کنید فقط تا 15 مهر ماه مهلت دارید.

هنوز برای موفقیت و کسب درصد 100 در کنکور 1400 زمان دارید. فقط کافیه خودتان بخواهید.

 

معرفی رتبه های برتر حرف آخر در کنکور ۹۹

که موفق به کسب درصد شیرین 100 شدند 

آقای محمد امین صدیق رتبه 303 کنکور تجربی ===>> درس عربی 100 درصد

 

آقای سید حسین کرانیان رتبه 165 کنکور تجربی ===>> درس زبان انگلیسی 100 درصد

 

آقای محمد محمدی پور رتبه 19 کنکور تجربی ===>> درس ریاضی 100 درصد

 

آقای امیر محمد انصاری رتبه 168 کنکور تجربی ===>> درس عربی 100 درصد

 

 

 

ارسال دیدگاه جدید

تصویر کد امنیتی ثبت نظر