چرا موسسه حرف آخر در اخبار پخش شد؟

تدریس به روش تکنولوژی جدید موسسه حرف آخر

بین این همه تبلیغ موسسه های مختلف تشخیص موسسه ای که بتواند خدمات تدریس و اموزشی را به صورت صادقانه ارائه دهند کار بسیار دشواری می باشد. ولی معیارهای خرید از یک موسسه کنکوری بسیارراحت می باشد تا شما عزیزان بتوانید بهترین موسسه را انتخاب کنید. انتخاب پکیج های آموزشی با کیفیت خوب، برنامه ریزی و مشاوره های خوب و مهمترین فاکتور از جمله روش های درست مطالعه برای دانش آموز و هم چنین پیگیری هفتگی و ماهانه برای داوطلب می باشد. تدریس به روش تکنولوژی جدید موسسه حرف آخر باعث شده است که همه ی مطالب به صورت انیمیشن ارائه شود و کیفیت بالای محصولات آموزشی، برنامه ریزی کنکور، مشاوره کنکور، مشاوره تحصیلی، ازمواردی می باشند که حرف اخر را مشهور کرده است.

 

دلیل تقدیر و تشکر اخبار سراسری از موسسه حرف آخر
موسسه حرف آخر، آموزشی کاملا متفاوت را در ایران ارائه داده است. حرف آخر مطالب را به صورت تصویرسازی و انیمیشن تدریس کرده است به همین دلیل تا ماندگاری زیادی در ذهن همه دارد و تا مدت ها باقی می ماند و امکان فراموشی مطالب وجود ندارد. فعال کردن نیمکره راست مغز و آموزش با الگو و انیمیشن یا همان شهودی سازی با الگو های آموزشی کاملا ابتکاری اختراعی می باشد که حرف اخر در این زمینه بسیار موفق بوده و دانش اموزانمی توانند به جای یاد گرفتن هزاران روش، فرمول، تکنیک و راه حل برای تست ها، فقط با یک الگو تمام تست ها را حل کنند و این یعنی انقلابی عظیم در آموزش کنکور و نیز به همین دلیل تقدیر و تشکر اخبار سراسری از موسسه حرف آخر در تلویزیون پخش شد.
تدریس فوق العاده ی موسسه حرف آخر به صورت تصویر سازی
موسسه ی حرف آخر از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه ی تدریس همه ی درس های کنکور آغاز کرده و عبدالرضا منتظری موسسه حرف آخر را تاسیس کرد. تدریس فوق العاده ی موسسه ی حرف آخر به صورت تصویر سازی و به شیوه های نوین و مدرن که امروزه یکی از بزرگترین دلایل مشهور بودن حرف آخر همین الگوسازی و انیمیشن سازی می باشد که در مسیر آموزش به شیوه ی جدید و با هدف تدریس مفهومی همه ی درس ها بسیار موفق بوده اند. روش الگو به این معنی می باشد که وقتی مسئله ای که در عرض 10 الی 15 دقیقه حل می شود با الگو در کمتر از 1 دقیقه به راحتی حل می شود و نیز ذخیره شدن مطالب در نیم کره راست ذهن که حافظه بلند مدت ذهن می باشد که بهترین روش با آموزش انیمیشنی ماندگاری مطالب در ذهن به مدت بسیار طولانی در ذهن شما می شود.

بهترین استاتید کنکور کشور و رتبه برتر های کنکور
موسسه حرف اخر دارای اساتید مجرب و متخصص در کل کشور ابران می باشد. از اساتید حرف اخر از جمله استاد عبدالرضا منتظری (تدریس ریاضی حرف اخر)، استاد شعبانی (تدریس زیست حرف اخر)، استاد کامیار (تدریس فیزیک حرف اخر)، استاد شیروانی (تدریس شیمی حرف اخر)، استاد محمودی (تدریس زبان حرف اخر)، استاد واعظی (تدریس عربی حرف اخر)، استاد محسن منتظری (تدریس ادبیات حرف اخر)، استاد یوسفیان پور (تدریس دین و زندگی حرف اخر) بسیار حرفه ای در موسسه حرف اخر تدریس به شیوه ی جدید و نوینی را انجام داده اند. روش های سنتی و قدیمی و تکنیک های درس های فرمولی برداشته شده و روش های جدید و نوین و ذخیره ی مطالب به مدت طولانی در حافظه و نیمکره راست جایگزین تدریس های قدیمی شده است.
برای دریافت لیست قیمت محصولات حرف آخر و جزوات حرف آخر و همچنین فروشگاه حرف آخر  وارد لینک آن شوید

ارسال دیدگاه جدید

تصویر کد امنیتی ثبت نظر