فروشگاه

پکیج زیست شناسی سال سوم حرف آخر (استاد شعبانی)

0 نقد و بررسی
وضعیت کالا : موجود است.
شناسه محصول : zist2harfeakhar

زیست سال سوم حرف آخر– بدون شک  زیست شناسی برای دانش آموزان رشته تجربی مهم ترین درس کنکور آن هاست. این درس با 50 تست و مدت زمان 37 دقیقه (45 ثانیه زمان برای هر تست ) و برخورد دار بودن از ضریب 12 در کنکور سراسری نقش موثری را در موفقیت شما ایفا میکند .عمده مشکلات دانش آموزان در درس زیست شناسی در 3 مورد خلاصه میشود.

1/ متن کتاب درسی را مطالعه میکنیم و نکته ها را یاد میگیریم ولی در تست زنی با مشکل مواجه میشویم.

2/مفهومی و ترکیبی خواندن زیست چگونه است؟

3/شکل ها و تصاویر کتاب را چگونه مطالعه کنیم؟ پاسخ مشخص است پکیج های زیست حرف آخر تمامی مشکلات شما را حل خواهد کرد

برای اولین بار در پکیج  زیست سال سوم حرف آخر با استفاده از آموزش فول انیمیشنی تمامی متون و شکل های کتاب کد گذاری شده و به صورت چند الگو جامع به جای ده ها تکنیک غیر علمی آموزش داده شده است  و به منظور یادگیری به میزان کافی تست های سراسری و تالیفی استاندارد حل شده است و از هر نظر نقاط ضعف دانش آموزان را پوشش خواهد داد .

قیمت : 340,000 تومان

برچسب: , , ,

توضیحات

اطلاعات کلی پکیج زیست حرف آخر سال سوم

مدرسان زیست سال سوم حرف آخر استاد شعبانی.روان.شاکری
تعداد ساعات  حدود 30 ساعت
ویژه رشته تجربی و ریاضی فیزیک
ویژه کنکور 97
تعداد حلقه 14حلقه دی وی دی
مشاور درسی دارد
کد
زیست حرف آخر

با پکیج زیست سال سوم حرف آخر دیگر نیازی به هزینه های سرسام آور نیست!

شاید با دیدن این تیتر بگویید که هزینه ی پکیج زیست حرف آخر خیلی بالاست و قدرت خرید آن را نداریم .

درجواب شما عزیزان باید بگوییم که با پرداخت این هزینه در اصل شما هزینه ی 3 جلسه کلاس زیست شناسی با یک دبیر کاملا متوسط را پرداخت میکنید که حتی با پرداخت هزینه چند میلیونی تضمینی در یادگیری حرفه ای شما نمیدهد .

دانش آموزان عزیز هزینه محصولات حرف آخر در مقابل زحمت ها و هزینه های سرسام آوری که در تولید و تهیه ی این آموزش شده است بسیار ناچیز است . ما به شما یک پکیج معمولی تحویل نمیدهیم  بلکه آموزشی را در اختیارتان قرار میدهیم که سطر به سطر و کلمه به کلمه ی کتاب درسی را با آخرین تکنولوژی به صورت فول انیمیشن به شما آموزش میدهد . پکیجی که در آن چیزی نزدیک به 1000 تست تالیفی و سراسری به صورت حرفه ای تحلیل و بررسی شده و در 7 الگو به شما آموزش میدهد که چگونه میشود تا در 37 دقیقه به 50 تست زیست شناسی پاسخ درست داد ؟

دوستان عزیز ما در این پکیج تمامی شکل های کتاب درسی را به صورت انیمیشن به شما آموزش دادیم یعنی شما تمامی نکات و فرایند هایی که در شکل ها فقط به صورت متنی نوشته شده به صورت فیلم مشاهده میکنید .

شما با دیدن این پکیج دیگر نیازی به هیچ دی وی دی آموزشی و حتی کتاب تست دیگری نخواهید زیرا تمامی ابزار های مورد نیاز شما برای یک متخصص زیست شدن را در اختیاراتان قرار میدهیم.

چرا زیست سال سوم حرف آخر میتواند شما را کمک کند؟

1/ خط به خط کتاب درسی را به صورت کامل فرا خواهید گرفت آن هم به صورت کاملا انیمیشنی و تصویر سازی شده . یعنی به جای اینکه مفهوم مطلبی را تصورکنید به صورت عینی مشاهده خواهید کرد که این نکته میتواند با فعال سازی نیمکره راست مغز شما مطالب را برای مدت زمان بیشتری در ذهن شما ذخیره ونگهداری کند.

2/ آموزش به صورت نکته ای نیست بلکه با استفاده از چندین الگو علمی مطالب را به شما آموزش میدهند و پس از آن تحلیل مطالب و ترکیب کردن مطالب را به شما آموزش میدهند که این امر باعث میشود مطالب طبقه بندی شده در ذهن شما ماندگار شود و خیلی راحت مطالب را تحلیل و باهم ترکیب کنید .

3/پس از آموزش کامل مطالب شما نیاز دارید که کاربرد این مطالب را در تست ببینید و خود را محک بزنید به همین منظور دپارتمان زیست حرف آخر برای شما به میزان کافی تست های تالیفی استاندارد و هم چنین تست های سراسری سال های گذشته را به صورت کامل حل میکنند و پس از حل به بررسی سوالات میپردازند که همین امر باعث میشود که شما عزیزان علاوه بر تسلط کامل بر متن کتاب بر نکات ترکیبی آن هم مسلط شوید .

4/آموزش حرفه ای حل تست های درست و نادرست که در کنکور های سال اخیر سخت ترین تست ها را شامل میشوند .

5/ حدود 700 تست تالیفی استاندارد و شبیه ساز کنکور  در این پکیج قرار داده شده است که به صورت تحلیل شده است . + حل تست های سراسری 10 سال اخیر تمامی رشته ها

6/ تحلیل و بررسی دقیق و موشکافانه عکس ها و شکل های کتاب زیست شناسی . همراه با انیمیشن حرفه ای ساخته شده توسط دپارتمان زیست حرف آخر به منظور شهودی کردن نکات این مباحث

7/به همه مفاهیم اصلی که جهت یادگیری زیست شناسی نیازمند هستید دست پیدا می کنید.آن هم با صرف کمترین زمان با سفری شگفت انگیز به درون بدن.

8/ آموزش 3 لایه ای زیست شناسی توسط استاد شعبانی

در لایه اول آموزش زیست سال سوم حرف آخر>> تمامی مفاهیم و بدنه درس به صورت انیمیشنی و کاملا تصویری توسط استاد شعبانی به دانش آموزان تدریس شده . هدف از لایه اول آموزش چارت بندی مطالب هر فصل و توضیحاتی در مورد سر فصل ها و نکات اصلی آن فصل میباشد که توسط استاد به صورت ماهرانه ای تدریس شده است .

در لایه دوم آموزش زیست  سال سوم حرف آخر >> همان طور که قبل تر گفتیم استاد به صورت کامل و خط به خط کتاب درسی مورد تحلیل و بررسی قرار میدهد و تمامی نکات آن را به صورت شهودی به شما آموزش میدهند . هدف از لایه دوم آموزش تسلط کامل بر روی ریز ترین مطالب زیست شناسی و آماده شدن دانش آموز برای ترکیب کردن مطالب با تمامی فصول کتاب درسی است

در لایه سوم آموزش زیست سال سوم حرف آخر >> استاد شعبانی به حل تست هایی میپردازد که درجه سختی بالاتری نسبت به سوالات کنکور دارد و هدف از این تست ها درگیری ذهنی شما با مهم ترین بخش های کتاب درسی و ارائه نکاتی که تا کنون در هیچ یکی از کنکور های سراسری نیامده است و ممکن است همان تست در کنکور امسال شما طرح شود .

پکیج  زیست سال سوم حرف آخر شامل چه مباحثی میباشد :

DVD1:معرفی محصول و روش مطالعه
ایمنی

DVD2:ایمنی
تک رقمی بخوان
الگوی عمل صد

DVD3:دستگاه عصبی

DVD4:دستگاه عصبی

DVD5:حواس
الگوی عمل صد
تک رقمی بخوان

DVD6:حواس
تک رقمی بخوان
الگوی عمل صد

DVD7:هورمونها

DVD8:تک رقمی بخوان
الگوی صد
ماده و ژنتیک

DVD9:تک رقمی بودن
الگوی عمل صد
میتور

DVD10:تک رقمی بودن
الگوی عمل صد
میوز
تک رقمی بخوان
الگوی صد

DVD11:ژنتیک

DVD12:تولید مثل

DVD13:تولید مثل
تک رقمی بخوان
الگوی صد

DVD14:مقدمه ژنتیک و گروههای خونی

تحصیلات و سوابق کاری استاد شعبانی مدرس زیست سال سوم حرف آخر:

بررسی سوابق تحصیلات استاد شعبانی

کسب نمره A روان شناسی یادگیری از دانشگاه USM مالزی

عضو انجمن ژنتیک پزشکی ایران مدرک دوره  (PCR) پیشرفته (مهندسی ژنتیک) در دانشگاه الزهرا

 بررسی تالیفات

ناشر : کتاب سبحان با نام بهتر بخوانیم –زیباتر بنویسیم

مفاهیم بنیادی زیست برای دبستانی ها در قالب دیکته شبانه

اولین جزوه کاریکاتوری زیست شناسی در ایران با نام الفبای ۱۰۰ (این جزوه حاصل ۵ سال انیمیشن سازی ، طراحی های دو و سه بعدی ، استفاده از تیم کاریکاتوریست و… می باشد)

بزرگراه نکات (ویژه دوران جمع بندی همراه تست و پاسخنامه تشریحی)- شابک کتاب : ۹۷۸۶۰۰۹۳۴۴۶۴۲

هم چنین اولین و تنها دبیر برگزیده ی جوان ترین مولف زیست شناسی در سطح کشور که برای مباحث مهم و پرتکرار در کنکور مانند قلب و نوار قلب ، دوره جنسی زنان ، دستگاه گوارش و دفع ادرار و ژنتیک الگوهای تست زنی پدید آورده است. (این الگوها در کتابخانه ملی ایران به ثبت رسیده است و دارای ارزش علمی و تست زنی حتی برای دانشجویان رشته های پزشکی ، پیراپزشکی و زیست شناسی می باشد).

تایید و حمایت از روش های ابتکاری و جذاب ایشان در زیست شناسی توسط اساتید برجسته دانشگاهی و کنکوری ایران (دکتر علی اکبر ملکی : دکترای فیزیولوژی از دانشگاه تهران – استاد ابراهیم نبئی : مدرس دانشگاه های اراک و مدارس استعدادهای درخشان اراک – استاد فرزاد باباپور : مدرس مدارس استعداد درخشان و موسسات معتبر جنوب کشور) و اولین استاد در سطح استان مرکزی که در شش شهر ایران سابقه تدریس موفق و برتر داشته است.

اولین و تنها دبیر زیست شناسی کنکوری در سطح استان مرکزی که به عنوان جوان ترین مولف زیست شناسی کنکوری دارای جزوه ای با طراحی های خلاقانه و ابتکاری در زیست شناسی و کتاب بزرگراه نکات را تالیف نمود و در ۲۳ شهر ایران به فروش رسید و با استقبال خوبی روبرو شد.

 سوابق تدریس

۱۳۸۴ تا ۱۳۸۵ بنیانگذار و استاد زیست شناسی کنکوری گروه آموزشی صبح ظهور

۱۳۸۶ تا ۱۳۸۷ استاد زیست شناسی کنکوری آموزشگاه خواجه نصیر تهران

۱۳۸۸ تا ۱۳۸۹ یکی از بنیانگذارن فرآیند آموزشی CKS و استاد زیست شناسی گروه آموزشی CKS

۱۳۸۹ تا ۱۳۹۱ استاد زیست شناسی کنکوری موسسه آموزشی قلم چی ، علوی و گزینه ۲ دزفول ، اندیمشک و شوشتر ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۲ گذراندن دوره های PCR پیشرفته زیر نظر شبکه پزشکی مولکولی و گذراندن دوره روان شناسی یادگیری در دانشگاه USM مالزی

۱۳۹۲ تا ۱۳۹۳ استاد زیست شناسی کنکور و المپیاد اهواز ، شوشتر و مسجد سلیمان و بنیانگذاری اولین لیگ زیست شناسی کشور به مدت ۱۰ سال

با دیگر اساتید زیست سال سوم حرف آخر آشنا شوید:

استاد هومن روان

مسئول بخش گیاهی  زیست حرف آخر

استاد هومن روان دارنده مدال المپیاد زیست شناسی و دبیر مدارس برتر کشور میباشند . استاد در زمینه نقاشی از مدال آوران قاره آسیا هستند و همین نکته باعث شده تا با استفاده از تصویر سازی های حرفه ای هم در بخش گیاهی و هم در بخش های دیگر شما به صورت کامل فرایند ها را مشاهده کنید و صفر تا صد نکات یک شکل و تصویر را به صورت عینی مشاهده نمایید.

یکی از بی نظیر ترین آموزش های تصویری زیست شناسی فیلم آموزشی سفری به درون گیاه با نام از ریشه تا میوه میباشد که دید شما را نسبت به زیست گیاهی و کلا درس زیست شناسی عوض خواهد کرد .

استاد شاکری

مسئول بخش تست و سنجش سوالات

استاد شاکری را میتوان بنیانگذار سبک جدید تست زنی دانست .حل تست های زیست شناسی تنها با 7 الگو به جای صد ها تکنیک غیر علمی یکی از نکات مهمی است که در حل تست ها به شما آموزش خواهند داد .

مولف کتاب عبارت نامه ای 0 تا 100 زیست در سالهایی که هیچ ناشری  روی به سوالات جمله ای در زیست نیاورده بود شناخت عمیق ایشان از کنکور را به خوبی نشان می دهد

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “پکیج زیست شناسی سال سوم حرف آخر (استاد شعبانی)”