فروشگاه

پکیج ریاضی حرف آخر مبحث آنالیز و احتمال (استاد منتظری)

0 نقد و بررسی
وضعیت کالا : موجود است.
شناسه محصول : riazi6harfeakhar

آنالیز و احتمال ریاضی حرف آخر-احتمال و آناليز ترکيبي جز مباحثي است که تنوع و پراکندگي بسيار بالايي دارد که باعث ميشود در هنگام حل سوالات دچار مشکل شويد در حالي که در حرف آخر کل حالات مختلف سوالات با الگوي ساده و قانون کلي  حل مي شود. از احتمال و آناليز ترکيبي 3 تست در کنکور تجربي طرح مي گردد که براي يادگيري دقيق اين 3 سوال، در اين پکيج حدود 300 تست کنکوري و تاليفي حل مي شود که باعث مي شود تمامي حالاتي که ممکن است طراح کنکور سوالي  مطرح کند بررسي شود و سوالات کنکور جديد نيز پيش بيني شده است.

قیمت : 170,000 تومان

برچسب:

توضیحات

اطلاعات کلی پکیج آنالیز و احتمال ریاضی حرف آخر

مدرس ریاضی حرف آخر استاد عبدالرضا منتظری
تعداد ساعات 16 ساعت
ویژه رشته تجربی و ریاضی فیزیک
ویژه کنکور 97
تعداد حلقه 3 حلقه دی وی دی
مشاور درسی دارد
کد

پکیج آنالیز و احتمال ریاضی حرف آخر شامل چه مباحثی میشود:

دي وي دي 1:

در اين دي وي دي تمامي مباحث جايگشت، ترتيب، انتخاب کاملا توضيح داده شده است. که کمک مي کند تا با فهم بالايي و به صورت استراتژيک سوالات اناليز ترکيبي را فرا بگيريد. در واقع تمامي پايه لازم براي احتمال و آناليز ترکيبي آموزش داده مي شود.

دي وي دي 2:

در اين دي وي دي الگوهاي کامل فرزند، اعداد چند رقمي، گوي و سبد و … به طور دقيق و با حل 00تست بسيار زياد بررسي شده است که باعث مي شود تقريبا سوالات اين مبحث بدون دست به قلم شدن حل شوند. جايشگتهاي تواني و يک در ميان که براي دانش آموزان مبحث سنگيني مي باشد نيز به طور کامل با تک الگوي جايگشت حل مي شود.

دي وي دي 3:

الگوهاي دوتاس، سه تاس، احتمال شرطي واحتمال کل که از سوالات رايج کنکور مي باشد نيز به طور جامع و کامل در مدت زمان 4 ساعت تدريس شده اند. براي سوالات پرتاب سه تاس همزمان  که جديدا در کنکور مطرح مي گردد نيز الگوي سه تاس استاد منتظري ارائه شده است که نيازي نيست دانش اموز دست به قلم شود.

تحصیلات و سوابق کاری استاد عبدالرضا منتظری مدرس هندسه ریاضی حرف آخر:

کارشناسی مهندسی پلیمر از دانشگاه صنعتی اصفهان

تالیفات برگزیده ی ایشان:

مولف کتاب های حسابان و دیفرانسیل شروع آسان و کتاب های کوچک کانون فرهنگی آموزش

مولف کتاب دیفرانسیل نوبل

مولف کتاب ریاضیات پایه و دیفرانسیل گاما

مولف کتاب حسابان و ریاضیات پایه حرف آخر (این کتاب دارای مجوز علمی و محتوایی از آموزش و پرورش تهران و مورد تائید اکثرگروههای ریاضی استانهای مختلف می باشد)

مولف بیش از ۳۰ عنوان کتاب مبحثی در انتشارات گزینه اول

سابقه تدریس  مدارس عالی کشور

با ۲۰ سال سابقه تدریس

مدرس برنامه  نکته ها در شبکه آموزش از سال ۸۳  الی ۸۹

مدرس ریاضی در مدارس معلم ، ملاصدرا ، دانشمند ،  دانش ، بهار ، دانشجو . . .

مدرس بیش از ۵۰۰ جلسه آموزش تصویری فول انیمیشن ،در نشر دیجیتال حرف آخر و ابداع کننده الگوهای جدید ریاضی برای درک بهتر  مفاهیم ریاضی

بهترین و برترین مدرس  از طرف آموزش و پرورش جهت تدریس الگوها و روش های جدید ریاضی برای معلمان ریاضی در همایش های استانی آذربایجان غربی ، همدان ، مازندران ، قزوین و هرمزگان

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “پکیج ریاضی حرف آخر مبحث آنالیز و احتمال (استاد منتظری)”