این محصول در بستر VOD قابل مشاهده است.
قیمت (تومان) :
15,950,000
تخفیف (تومان) :
5,215,650
قیمت برای شما (تومان) :
12,169,000
افزودن به سبد خرید
٪

دوره کامل رشته انسانی چهار درس عمومی را با رویکرد تشریحی و دروس اختصاصی را با رویکرد تستی تدریس می نماید. مجموعه کامل دروس اختصاصی و عمومی رشته انسانی توسط بهترین اساتید کشور تدریس می شود.
در این دوره درس ریاضی توسط استاد عبدالرضا منتظری و استاد خرقانی، درس ادبیات توسط استاد محسن منتظری، جامعه شناسی توسط استاد حدودی، تاریخ و جغرافیا توسط استاد رضایی مهر، اقتصاد و روانشناسی توسط استاد بهشتی، زبان توسط استاد مجتبی محمودی، درس عربی توسط استاد حامی وحدت و دین و زندگی توسط استاد علیرضا یوسفیان پور تدریس می شود.
حذف دروس عمومی از کنکور و تاثیر دروس عمومی بر روی سوابق تحصیلی داوطلبان موجب شده است تا موسسه حرف آخر اقدام به آموزش دروس عمومی کنکور بصورت تشریحی نموده است تا بدین طریق داوطلبان بتوانند نمرات مطلوبی را در امتحانات نهایی کسب نمایند.

 

دروس موجود در مجموعه کامل دروس عمومی و اختصاصی رشته انسانی

 

ریاضی جامع رشته انسانی حرف آخر
عربی جامع رشته انسانی حرف آخر
روانشناسی جامع رشته انسانی حرف آخر
تاریخ جامع رشته انسانی حرف آخر
جغرافیا جامع رشته انسانی حرف آخر
ادبیات تخصصی رشته انسانی حرف آخر
جامعه شناسی رشته انسانی حرف آخر
عربی تشریحی حرف آخر
ادبیات تشریحی حرف آخر
دین و زندگی تشریحی حرف آخر
زبان انگلیسی تشریحی حرف آخر

 

نحوه سفارش:

تمامی افرادی که خواهان دریافت مجموعه کامل دروس عمومی و اختصاصی رشته انسانی حرف آخر هستند می توانند از طریق ثبت سفارش خود از همین صفحه سایت مرکزی موسسه حرف آخر اقدام نمایند. همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره در هر ساعت از شبانه روز با مشاورین ارشد موسسه حرف اخر که شماره تماس آن ها در انتهای صفحه موجود می باشد تماس حاصل فرمایید. برای مشاهده سایر محصولات مرتبط می توانید به صفحه محصولات انسانی حرف آخر مراجعه فرمایید.

 

مجموعه کامل دروس عمومی و اختصاصی رشته انسانی حرف آخر شامل تدریس دروس اختصاصی و عمومی تشریحی می باشد. این پکیج کامل ترین منبع برای داوطلبان رشته انسانی می باشد که به داوطلبان اجازه می دهد تا به برترین رتبه ها دست یافته و در امتحانات نهایی نیز نمرات بالایی کسب نمایند. این دوره یکی از جدیدترین دوره های آموزشی حرف آخر می باشد که در بستر VOD ارائه می شود. داوطلبان با تهیه این پکیج آموزشی می توانند ویدئوهای آموزشی دروس مختلف را بصورت آنلاین یا آفلاین در بستر نرم افزار حرف آخر مشاهده کنند. دروس عمومی این دوره همراه با کلاس‌های آنلاین رفع اشکال و کارگاه شب امتحانات نهایی برای داوطلبان گروه انسانی برگزار می‌شود.
 

ویژگی‌های مجموعه کامل دروس عمومی و اختصاصی رشته انسانی

 

 • تدریس دروس تخصصی با رویکرد تستی
 • تدریس چهار درس عمومی با رویکرد تشریحی
 • تدریس تمامی دروس توسط بهترین اساتید کشور
 • ارائه دوره آموزشی با آخرین تغییرات کتاب درسی و کنکور
 • ارائه دوره در بستر vod حرف آخر
 • برگزاری کلاس‌های آنلاین رفع اشکال
 • برگزاری کارگاه شب امتحانات نهایی دوازدهم
 • امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی به صورت آنلاین و آفلاین
 • استفاده از تصاویر و انیمیشن برای آموزش دروس تخصصی و عمومی
 • استفاده از الگوهای ابتکاری و روش‌های ابداعی برای آموزش بهتر مطالب
 • استفاده از نقشه‌راه‌های جذاب برای تدریس مباحث دشوار
 • آموزش نحوه پاسخگویی به سوالات دروس تخصصی در کنکور و امتحان نهایی
 • حل تست‌های کنکور در سال‌های اخیر
 • کامل‌ترین دوره آموزشی در کشور
 • مناسب برای تمامی داوطلبان گروه انسانی

 

پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر مناسب برای تمام داوطلبان

 

موسسه حرف آخر از سال 1390 تاکنون با بهره گیری از جدیدترین متدهای آموزشی به تدریس تمامی دروس از ابتدایی تا کنکور پرداخته است. این موسسه از ابتدای سال 1401 شروع به ارائه ویدئوهای آموزشی خود در بستر VOD نموده است. با استفاده از این پلتفرم داوطلبان براحتی می توانند ویدئوهای آموزشی حرف آخر را به صورت آنلاین و آفلاین و در هر شرایط و زمانی مشاهده نمایند. یعنی با تهیه پکیج های آموزشی حرف آخر بلافاصله می توانید به پکیج ها دسترسی داشته باشید و دیگر نیاز نیست منتظر ارسال دی وی دی باشید.
مفتخریم که اعلام کنیم با بهره گیری از جدیدترین متدهای آموزش و به کارگیری برترین اساتید کشور تاکنون توانستیم به داوطلبان زیادی جهت موفقیت در آزمون سراسری کمک نماییم. اگر شما نیز به دنبال کسب رتبه برتر در کنکور سال 1403 هستید، به خانواده بزرگ حرف آخر بپیوندید.

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر