3
با هدیه رایگان حرف آخر، به راحتی از صفر به رتبه برتر در کنکور دست پیدا کنید. پکیج صفر تا رتبه حرف آخر
قیمت (تومان) :
1,500,000
تخفیف (تومان) :
1,455,000
قیمت برای شما (تومان) :
45,000
افزودن به سبد خرید
٪

موسسه حرف آخر علاوه بر در اختیار قرار دادن محتواهای آموزشی فوق العاده به شما دانش آموزان عزیز، همواره سعی دارد شما را در مسیر کنکور راهنمایی کند و همراه شما باشد.

در گذشته برای برطرف کردن سوالات ایجاد شده در ذهن داوطلبان کنکوری، پکیجی به نام 5 روز با حرف آخر در اختیار دانش آموزان قرار داده میشد که بسیاری از دانش آموزان با استفاده از آن توانستند مسیر کنکور را آسانتر طی کنند و به رتبه های عالی برسند.

کسب رتبه برتر توسط دانش آموزان حرف آخر همواره باعث افتخار ما بوده است و برای اینکه روش های به رتبه رسیدن را به طور جامع تری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، به این نتیجه رسیدیم که در کنار پکیج 5 روز با حرف آخر، پکیج " صفر تا رتبه حرف آخر " را طراحی کنیم و تمام راهکار های از صفر به رتبه رسیدن را در آن قرار دهیم.

تهیه این پکیج به دانش آموزانی که وضعیت درسی ضعیف یا متوسطی دارند(به خصوص دانش آموزان دهم،یازدهم و دوازدهم) پیشنهاد می شود؛ زیرا با استفاده از این پکیج مسیر رسیدن به رتبه برتر را بدون درنظر گرفتن اینکه در حال حاضر در چه وضعیتی هستید، به شما آموزش خواهیم داد تا شما هم مانند دانش آموزان سابق ما به رتبه های برتر برسید.

با مشاهده ویدیو زیر میتوانید توضیحات کامل تر پکیج صفر تا رتبه حرف آخر را از زبان استاد منتظری بشنوید :

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر