جزئیات محصولات حرف آخر

موسسه حرف آخر با بهره گیری از یکی از بهترین اساتید دین و زندگی کشور جناب استاد یوسفیان پور و پیاده سازی الگو های نوین آموزش حرف اخر بهترین راه برای رسیدن به درصد بالا در درس دین و زندگی کنکور را فراهم نموده است.

دین و زندگی یکی از مهم ترین درس های کنکور در تمامی رشته ها است که متاسفانه اغلب دست کم گرفته می شود. این درس دارای ضریب 3 بوده و در صورتی که به بیشتر سوالات پاسخ صحیح بدهید، می تواند تراز شما را تا حد قابل توجهی بالا ببرد.

سوالات درس دین و زندگی 25 عدد است که شامل آیات، روایات، احادیث و متن کتاب می شود. یعنی برای آنکه بتوانید به سوالات درس دین و زندگی کنکور پاسخ دهید باید جزییات و نکات مهم 42 درس را به خوبی بلد باشید.

از سوی دیگر برای پاسخ دادن به این سوالات تنها 17 دقیقه وقت خواهید داشت.اغلب دانش آموزان درس دین و زندگی را به عنوان یک درس حفظی می شناسند و ساعت ها وقت برای روخوانی و حفظ آیات و سایر مطالب کتاب های دین و زندگی می نمایند. در این روش مطالعه، هر آنچه آموخته اید در حافظه کوتاه مدتتان ثبت می شود.

نتیجه آنکه در زمان مواجهه با سوالات کنکور به دلیل استرس زیاد و زمان کم، قادر به یاد آوری آنچه مطالعه کرده بودید، نخواهید بود یا مطالبی که خوانده اید در ذهنتان ترکیب شده و نمی توانید گزینه درست را پیدا کنید. موسسه حرف آخر با بهره گیری از یکی از بهترین اساتید دین و زندگی کشور و پیاده سازی الگو های نوین آموزش حرف اخر بهترین راه برای رسیدن به درصد بالا در کنکور را فراهم نموده است. استاد یوسفیان پور همان استاد حرف اخر است که با همایش های 4 روزه خود درصد دین و زندگی همه دانش آموزان با هر سطح علمی را به 90 و حتی بالاتر می رساند.

این پک شامل محصولات زیر می باشد:

دین و زندگی - سال دهم (+ کتاب کار)  نظام جدید
دین و زندگی - سال یازدهم (+ کتاب کار)  نظام جدید
دین و زندگی - سال دوازدهم (+کتاب کار)  نظام جدید

اطلاعات اضافه موجود نمی باشد.

نظرات

  • رضا :
    13 فروردين 1398

    سلام ببخشید کل پروژه 6040 بدون خریدن ادبیات&دینی&زبان&20 آزمون قیمتش چند میشه با تخفیف

    گروه حرف آخر:

    3060000 تومان تا 20 فروردین 1398

گذاشتن نظر