جزئیات محصولات حرف آخر

دین و زندگی یازدهم

قیمت : 210,000 تومان
تعداد دی وی دی: 3 , تعداد جلسات :8
25 ساعت تدریس و حل تست
به همراه این محصول کتاب بصورت رایگان ارسال میگردد.
این محصول شامل تخفیف پلکانی نمیشود

یکی از درس های مهم کنکور درس دین و زندگی می باشد که یکی از مهم ترین درس های عمومی با ضریب سه برای دانش آموزان رشته های تجربی، ریاضی فیزیک و انسانی بوده و از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. دین و زندگی از دروس عمومی پر اهمیت محسوب می شود که با اندکی دقت و توجه بیشتر برای فراگیری آن در کنار سایر دروس همچون ادبیات فارسی و زبان انگلیسی می توان موفق به کسب رتبه خوبی در کنکور پیش رو شد.

استاد یوسفیان پور در دین و زندگی یازدهم موسسه حرف آخر به صورت کاملا تصویری، کدگزاری و رمزگردانی های فوق العاده زیبایی را انجام داده است. شما می توانید کل دین و زندگی کنکور را در کمتر از یک هفته به اتمام برسانید.

با تهیه فیلم های آموزشی دین و زندگی یازدهم حرف آخر می توانید در کمترین زمان ممکن، بیشترین و مورد نیاز ترین مطالب را فرا گرفته و بتوانید در پاسخ گویی به تست های دین و زندگی کنکور موفق باشید .دیگر نگران نباشید که در درس دین و زندگی بدلیل شباهت آیه ها و سوالات و مفهوم آنها دچار اشتباه شوید زیرا کل دین و زندگی یازدهم حرف اخر و تمامی مباحث به صورت کاملا شیوا و به صورت انیمیشن و الگو توسط استاد یوسفیان پور از اساتید برتر موسسه حرف اخر تدریس شده است.

DVD 1 :

درس ۱ : هدایت
درس ۲ و ۳ : نبوت و امامت
درس ۴ : نبوت و امامت

DVD 2 :

درس ۵ و ۶ و ۷ : نبوت و امامت
درس۸ : نبومت و امامت

DVD 3 :

درس ۹ و ۱۰ : نبوت و امامت
درس۱۱ : عزت نفس
درس ۱۲ : ازدواج

 

اطلاعات اضافه موجود نمی باشد.

گذاشتن نظر