جزئیات محصولات حرف آخر

یکی از درس های مهم کنکور درس دین و زندگی می باشد که یکی از مهم ترین درس های عمومی با ضریب سه برای دانش آموزان رشته های تجربی، ریاضی فیزیک و انسانی بوده و از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. دین و زندگی از دروس عمومی پر اهمیت محسوب می شود که با اندکی دقت و توجه بیشتر برای فراگیری آن در کنار سایر دروس همچون ادبیات فارسی و زبان انگلیسی می توان موفق به کسب رتبه خوبی در کنکور پیش رو شد.

استاد یوسفیان پور در دین و زندگی یازدهم موسسه حرف آخر به صورت کاملا تصویری، کدگزاری و رمزگردانی های فوق العاده زیبایی را انجام داده است. شما می توانید کل دین و زندگی کنکور را در کمتر از یک هفته به اتمام برسانید.

با تهیه فیلم های آموزشی دین و زندگی یازدهم حرف آخر می توانید در کمترین زمان ممکن، بیشترین و مورد نیاز ترین مطالب را فرا گرفته و بتوانید در پاسخ گویی به تست های دین و زندگی کنکور موفق باشید .دیگر نگران نباشید که در درس دین و زندگی بدلیل شباهت آیه ها و سوالات و مفهوم آنها دچار اشتباه شوید زیرا کل دین و زندگی یازدهم حرف اخر و تمامی مباحث به صورت کاملا شیوا و به صورت انیمیشن و الگو توسط استاد یوسفیان پور از اساتید برتر موسسه حرف اخر تدریس شده است.

DVD 1 :

درس ۱ : هدایت
درس ۲ و ۳ : نبوت و امامت
درس ۴ : نبوت و امامت

DVD 2 :

درس ۵ و ۶ و ۷ : نبوت و امامت
درس۸ : نبومت و امامت

DVD 3 :

درس ۹ و ۱۰ : نبوت و امامت
درس۱۱ : عزت نفس
درس ۱۲ : ازدواج

 

اطلاعات اضافه موجود نمی باشد.

نظرات

 • hossein :
  13 تير 1398

  سلام. ببخشید میخواستم بدونم استاد یوسفیان پور تو پکیج ها همه مطالب کتاب درسی رو پوشش داده؟بعد میخواستم بدونم من خودم تو درس دینی تو تست زنی خیلی ضعیف هستم. میخواستم بدونم پکیچ های استاد یوسفیان پور برای من مناسب هستند؟

  گروه حرف آخر:

  سلام.دروس کنکوری بر پایه مباحث کنکوری تهیه و آماده میشوند.کلیه دروس حرف آخر بر پایه الگو سازی و روش های حل تست ارائه می گردد و نگرانی بابت ضعف در این موضوع نداشته باشید.

 • محمدحسین :
  11 تير 1398

  ببخشید دینی یازدهم قبلا نوشته بودید 12 ساعت تدریس ولی الان نوشتید 25 ساعت تدریس و حل تست.میخواستم بدونم که پکیچ هاتون رو آپدیت کردید؟بعد دلیل افزایش قیمت پکیچ ها برای چیه؟

  گروه حرف آخر:

  خیر ساعت قبلی اشتباه بوده و ساعت درج شده جدید درست هست.دلیل افزایش قیمت ها هم به علت افزایش هزینه های تولید هست.

گذاشتن نظر