جزئیات محصولات حرف آخر

تاریخ ادبیات (نظام قدیم)

قیمت : 95,000 تومان
تعداد دی وی دی: 2 , تعداد جلسات :6
9 ساعت تدریس و حل تست
به همراه این محصول جزوه بصورت رایگان ارسال میگردد.
این محصول شامل تخفیف پلکانی نمیشود
اضافه کردن به سبد خرید

پکیج تاریخ ادبیات نظام قدیم حرف آخر اثری از استاد محسن منتظری می باشد، ادبیات فارسی درسی است که از ابتدای دوران تحصیل تا آخرین سال دوره دبیرستان تدریس می شود. پاسخ گویی به سوالات این درس در کنکور بسیار سرنوشت ساز است. چرا که بر خلاف انتظار، این درس دارای پیچیدگی های فراوانی است. یکی از انواع سوالات ادبیات مربوط به بخش تاریخ ادبیات و درآمدها می باشد.

اغلب دانش آموزان قصد دارند تنها از طریق خواندن و حفظ کردن مطالب، به آمادگی لازم در این بخش برسند. نتیجه آنکه به دلیل شیوه اشتباه مطالعه، بسیاری از مطالب صرفا در نیم کره چپ مغز و حافظه کوتاه مدت آنان جای خواهد گرفت در نتیجه بخش زیادی از این مطالب حفظ شده پس از چند روز یا چند هقته فراموش خواهد شد مابقی آنچه در ذهن مانده نیز به دلیل شباهت در تاریخ ها، آثار و اسامی ممکن است با یکدیگر ترکیب شوند و دانش آموز را زمان پاسخ گویی به سوالات، دچار خطا نمایند.

با استفاده از پکیج تاریخ ادبیات حرف اخر و با کمک استاد محسن منتظری، مدرس توانمند و خبره این مجموعه می توانید تنها طی 9 ساعت تمامی مباحث مربوط به تاریخ ادبیات را به طور کامل بیاموزید. به دلیل آنکه در این بسته آموزشی از تصویرسازی، انیمیشن و داستان های جذاب برای آموزش تاریخ ادبیات استفاده می شود،پس از تماشای دروس آن از هر منبع، کلاس و استادی بی نیاز خواهید شد.
مخاطب در حین یادگیری به هیچ عنوان احساس خستگی نخواهد کرد. همچنین آموزش از طریق تصویر و انیمیشن، سبب افزایش بازده و قدرت یادگیری شده و موجب می شود آموخته هایتان در نیم کره راست مغز و در حافظه بلند مدت ثبت شود. همچنین الگوهای خاصی با نام ستونی و سطری به دانش آموزان تدریس خواهد شد که پاسخگویی به تست های تاریخ ادبیات را بسیار ساده خواهد نمود.


DVD1 :
سال دوم (جلسه اول)
سال دوم (جلسه دوم)
سال دوم (جلسه سوم)
سال دوم (جلسه چهارم)

DVD2 :
سال سوم (جلسه پنجم)
سال چهارم (جلسه ششم)
ضمائم

اطلاعات اضافه موجود نمی باشد.

گذاشتن نظر