جزئیات محصولات حرف آخر

املاء، لغت و واژگان (نظام قدیم)

قیمت : 100,000 تومان
تعداد دی وی دی: 4 , تعداد جلسات :12
10 ساعت تدریس و حل تست
در صورتی که کل محصولات نظام قدیم شامل قرابت معنایی، آرایه ادبی، زبان فارسی و تاریخ ادبیات خریداری شود کتاب ادبیات جامع کنکور بصورت رایگان ارسال میگردد.
این محصول شامل تخفیف پلکانی نمیشود
اضافه کردن به سبد خرید

بسته آموزشی املاء، لغت و واژگان حرف آخر با تدریس استاد محسن منتظری برای اولین بر در ایران شیوه ای نوین برای آموزش املا و معنی لغت ارائه نموده است. این استاد خبره، با تسلط کامل به تمامی لغات و واژگان کلیه کتاب های ادبیات کنکور، با هشت ماه تلاش و زحمت، فیلم های کوتاه کارتونی شهر الفبا را ساخته است.در هر داستان بر یکی از حروف الفبا مثل ح، ص و… تمرکز می شود.

 

در بسته آموزشی املاء، لغت و واژگان نظام قدیم حرف اخر مثلا برای آموزش هم زمان املا و معنی لغات دشواری که در آن ها از حرف ح استفاده شده است یک شخصیت عرب که حرف ح را بسیار واضح تلفظ می نماید در طی یک داستان با سایر شخصیت های مجموعه، تمامی لغات مهم با حرف ح را مورد استفاده قرار می دهد. این امر سبب می شود که مخاطب بدون خستگی، با تمامی لغات مهم هریک از حروف الفبا آشنا شود.

 

همچنین به دلیل آنکه تلفظ هریک از حروف توسط یکی از شخصیت های عرب، شیرازی، افغان و… صورت گرفته است ناخودآگاه املای این لغات نیز در ذهنتان هک خواهد شد. علاوه بر همه این موارد در بسته آموزشی املا و لغت موسسه حرف آخر به دلیل آنکه هر کلمه طی یک داستان به کار برده شده است هم زمان معانی دیگر آن کلمه نیز بیان می گردد، بدون آنکه مجبور باشید ساعت ها کتاب در دست بگیرید و معانی لغات را حفظ نمایید، تمامی مفاهیم و لغات هم معنی را به خاطر خواهید سپرد.

در بسته املا و لغت موسسه حرف اخر، الگوهای هم آوایی و کد بندی، روش حل سوالات حجیم و الگوی ریشه یابی لغات به شما آموزش داده خواهد شد. در پایان نیز تعداد زیادی تست کنکور و سوال تالیفی را همراه با استاد حل خواهید کرد تا به حد نصاب 100% در بخش املا و لغت کنکور برسید. آموزش در این روش آموزشی، بسیار سریع و ماندگار است و بر خلاف سایر شیوه های تدریس از نیم کره راست مغز برای یادگیری استفاده می گردد.

DVD1 :
جلسه اول (ه-ح)
جلسه دوم (ت-ط)
جلسه سوم(ق-غ)

DVD2 :
جلسه چهارم(الف-ع)
جلسه پنجم(س،ث،ص)
جلسه ششم(ز،ذ،ض،ظ)

DVD3 :
جلسه هفتم (سال دوم درس ۱-۱۱)
جلسه هشتم(سال دوم درس (درس ۱۲-۲۴)
جلسه نهم(سال سوم درس ۱-۱۱)

DVD4 :
جلسه دهم(سال سوم درس ۱۱-۲۲)
جلسه یازدهم(سال چهارم درس ۱-۱۳)
جلسه دوازدهم (سال چهارم۱۴-۲۷)

 

 

اطلاعات اضافه موجود نمی باشد.

گذاشتن نظر