فروشگاه

پکیج مثلثات ریاضی حرف آخر (استاد منتظری )

0 نقد و بررسی
وضعیت کالا : موجود است.
شناسه محصول : riazi2harfeakhar

مثلثات ریاضی حرف آخر– يکي از سخت ترين قسمت هاي رياضي براي دانش آموزان مي باشد که بسياري اين مبحث را حذف ميکنند در حالي که جز مباحث پايه رياضيات مي باشد که به صورت مستقيم 3 تست از اين قسمت مي آيد و به طور غير مستقيم در مباحث ديگر رياضي مثل توابع، حد و پيوستگي، مشتق، انتگرال، هندسه و… کاربرد دارد. از طرفي در درس فيزيک مخصوصا فصل هاي نوسان و موج به طور جدي تاثير گذار است.

تمامي مباحث اين قسمت از جمله روابط مثلثاتي، حل معادلات مثلثاتي و نمودارها به صورت انيميشن و در قالب الگوهاي ترمينال و عقربه n سر آموزش داده شده اند. در کنار تدريس سوالات کنکور هاي سال گذشته تا سال 95 به طور کامل حل شده اند. در پايان هر جلسه نيز نقشه راه ارائه شده است که تمامي مطالب آموزش داده شده در قالب يک اسلايد توضيح داده مي شود.

 

قیمت : 100,000 تومان

برچسب: , ,

توضیحات

اطلاعات کلی پکیج مثلثات ریاضی حرف آخر

مدرس ریاضی حرف آخر استاد عبدالرضا منتظری
تعداد ساعات 12 ساعت
ویژه رشته تجربی و ریاضی فیزیک
ویژه کنکور 98
تعداد حلقه 6 حلقه دی وی دی
مشاور درسی دارد
کد

پکیج مثلثات ریاضی حرف آخر شامل چه جلساتی میشود:

جلسه 1 ( همه چیز درباره α)مثلثات ریاضی حرف آخر

در اين جلسه تمامي نکات اوليه لازم مثلثات که شامل زواياي مهم و مقدار آنها مي باشد همگي به کمک دايره مثلثاتي آموزش داده شده است. سپس در قسمت مکان شناسي مقادير مختلف به کمک ضربدهاي ايستاده و خوابيده توضيح داده شده اند. عبارات مثلثاتي نيز داخل مثلث نيز به طور کامل توضيح داده شده است. يه سري رابطه هاي پايه و مهم با اسمهاي غريبه و آشنا و پرتوانها آموزش داده شده اند که به راحتي در ذهن تثبيت مي شود.

جلسه 2 ( همه چیز درباره  β+α )مثلثات ریاضی حرف آخر

در اين جلسه و جلسه بعد رابطه هاي مهم مثلثاتي همگي در قالب ترمينال آموزش داده شده اند.

ترمينال مثلثاتي چيست؟؟

در الگوي بي نظير ترمينال، تمامي روابطي که شامل β+α مي باشد به کمک ترمينال β+α به يکديگر متصل مي شوند که در واقع ترمينال به نوعي نقش واسطه دارد و در اين الگو تنها با ديدن ساختار عبارت مي توان به ترمينال مذکور پي برد و به راحتي به کمک آن الگو به  ديگر رابطه ها نيز رسيد که در اين روش هم سرعت حل به شدت افزايش مي يابد و از طرفي يادگيري روابط به دليل دسته بندي دقيق و نامگذاريشان بسيار آسان تر شده است و در حافظه بلند مدت نيز تثبيت مي شود.

جلسه 3 ( همه چیز درباره α2)مثلثات ریاضی حرف آخر

در اين جلسه نيز مشابه جلسه قبل، ترمينال α2 توضيح داده شده است که به سه ترمينال سينوس، کسينوس و تانژانت دسته بندي شده اند و تمامي روابط نيز از روابط پايه ساخته شده اند تا يادگيري آنها نيز آسانتر شود. اين قسمت جز پرکابردترين روابط مثلثاتي مي باشد که شامل روابط طلايي و تبديل ضرب به جمع و… است.

جلسه 4 ( حل معادلات مثلثاتي)مثلثات ریاضی حرف آخر

در اين قسمت کل معادلات مثلثاتي با الگوي عقربه n سر حل مي شود. درسنامه اين قسمت تقريبا 10 دقيقه مي باشد و با اين الگو ديگر نيازي به حفظ کردن فرمولهاي مختلف براي سينوس، کسينوس و تانژانت نيست. با اين الگو که به کمک دايره مثلثاتي و به صورت شهودي انجام مي شود جواب سخت ترين معادلات در زماني کم داده مي شود و ديگر نيازي به روشهاي سنتي براي پيدا کردن جواب کلي معادلات مثلثاتي نيست

جلسه 5 (کاربرد نموداری و هندسی) مثلثات ریاضی حرف آخر

در اين قسمت نمودارهاي مثلثاتي که در قسمت هاي مختلف رياضي(انتگرال) و فيزيک کاربرد دارند توضيح داده مي شوند. در ادامه روابط سينوس ها و کسينوس ها که در هندسه و بردارها کاربرد فراواني دارند به طور دقيق با حل سوالات متنوع آموزش داده شده اند.

پکیج مثلثات ریاضی حرف آخر شامل چه مباحثی میشود:

DVD1:همه چیز درباره α
DVD2:همه چیز درباره α±β
DVD3:همه درباره 2α
DVD4:حل معادلات مثلثاتی
DVD5:کاربرد نموداری و هندسی
DVDV6:شیمی :مول ظرفیت
فیزیک :دینامیک و اصطحکاک
زیست شناسی : نوار قلب
عربی :ترجمه جلسه 1
ادبیات :واژگات واملا
دین و زندگی : قضا و قدر
زبان انگلیسی:افعال جداشدنی و جدانشدنی و…

تحصیلات و سوابق کاری استاد عبدالرضا منتظری مدرس مثلثات ریاضی حرف آخر:

کارشناسی مهندسی پلیمر از دانشگاه صنعتی اصفهان

تالیفات برگزیده ی ایشان:

مولف کتاب های حسابان و دیفرانسیل شروع آسان و کتاب های کوچک کانون فرهنگی آموزش

مولف کتاب دیفرانسیل نوبل

مولف کتاب ریاضیات پایه و دیفرانسیل گاما

مولف کتاب حسابان و ریاضیات پایه حرف آخر (این کتاب دارای مجوز علمی و محتوایی از آموزش و پرورش تهران و مورد تائید اکثرگروههای ریاضی استانهای مختلف می باشد)

مولف بیش از ۳۰ عنوان کتاب مبحثی در انتشارات گزینه اول

سابقه تدریس  مدارس عالی کشور

با ۲۰ سال سابقه تدریس

مدرس برنامه  نکته ها در شبکه آموزش از سال ۸۳  الی ۸۹

مدرس ریاضی در مدارس معلم ، ملاصدرا ، دانشمند ،  دانش ، بهار ، دانشجو . . .

مدرس بیش از ۵۰۰ جلسه آموزش تصویری فول انیمیشن ،در نشر دیجیتال حرف آخر و ابداع کننده الگوهای جدید ریاضی برای درک بهتر  مفاهیم ریاضی

بهترین و برترین مدرس  از طرف آموزش و پرورش جهت تدریس الگوها و روش های جدید ریاضی برای معلمان ریاضی در همایش های استانی آذربایجان غربی ، همدان ، مازندران ، قزوین و هرمزگان

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “پکیج مثلثات ریاضی حرف آخر (استاد منتظری )”