فروشگاه

پکیج جامع دین و زندگی حرف آخر (استاد یوسفیان پور)

1 نقد و بررسی

دین و زندگی حرف آخر –  درس دین وزندگی با ضریب 3 جزء مهم ترین دروس عمومی در کنکور میباشد . این درس به دلیل حجم بالای مطالب (300 آیه و حدود 500 صفحه متن کتاب درسی) و وابستگی آیات و روایات به یک دیگر جزء دروسی محسوب میشود که اگر نتوانید درصد بالایی در این درس کسب کنید قطعا از رقبای خود  از لحاظ روانی و روحی عقب خواهید افتاد و ممکن است در پاسخگویی به باقی سوالات با مشکل مواجه شوید . اما دیگر جای نگرانی نیست شما میتوانید با مشاهده ویدیو های دین وزندگی حرف آخر با تدریس استاد یوسفیان پور نکته به نکته و خط به خط کتاب درسی را در کمتر از 40  ساعت و تنها با یادگیری 14 الگو  به صورت کاملا مفهومی و ترکیبی یاد بگیرید . به دلیل فول انیمیشنی بودن این آموزش ها شما تمامی نکات را به صورت فیلم میبینید و همین نکته باعث فراموش نشدن مطالب و ماندگاری بالا در ذهن شما میشود.

 

قیمت : 505,000 تومان

برچسب: , , ,

توضیحات

اطلاعات کلی پکیج جامع دین و زندگی حرف آخر

مدرس دین و زندگی حرف آخر استاد علیرضا یوسفیان پور
تعداد ساعات حدود 40 ساعت
ویژه رشته تجربی و ریاضی فیزیک
ویژه کنکور 98
تعداد حلقه 28حلقه دی وی دی
مشاور درسی دارد
کد ندارد قابل اجرا حتی در دستگاه خانگی
دین و زندگی حرف آخر

پکیج جامع دین و زندگی حرف آخر شامل چه مباحثی میباشد :

1/دین و زندگی دوم حرف آخر

دین و زندگی سال دوم که شامل شانزده درس میباشد که تعداد نه تست از 25 تست دین و زندگی کنکور را به خود اختصاص داده است . استاد یوسفیان پور دینی سال دوم را در 5 الگو جمع آوری و با آموزش این الگو ها شما را قادر به پاسخگویی تمامی تست های سال دوم خواهد کرد. 3 الگو اول این پکیج 5 تست کنکور و 2 الگو باقی مانده 4 تست دین و زندگی را به خود اختصاص میدهند. اما نکته جالب اینجاست که شما تمامی این پنج الگو را در کمتر از 8 ساعت به صورت کامل (بدون جا انداختن حتی 1 نکته ) فرا خواهید گرفت و به جز درسنامه 270 تست سراسری و تالیفی نیز برای شما حل خواهد شد.


2/ دین و زندگی سوم حرف آخر

دین و زندگی سال سوم شامل 16 درس میباشد که از این کتاب نیز همانند سال دوم  نه تست را شامل میشود . استاد یوسفیان پور دین و زندگی سال سوم حرف آخر را در بیست ساعت بدون جا انداختن حتی 1 نکته در 4 الگو به صورت کامل توضیح داده است . لازم به ذکر است که در این تدریس علاوه بر توضیح الگو ها بیش از 150 تست سراسری و تالیفی نیز برای شما عزیزان حل میکنند.


دین و زندگی چهارم حرف آخر

دین و زندگی سال چهارم شامل 10 درس میباشد که هفت تست کنکور سراسری را شامل میشود به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است.  استاد یوسفیان پور دین و زندگی حرف آخر سال چهارم را در 5 الگو به صورت کامل آموزش میدهند و بعد شروع به حل تست های سراسری و تالیفی سال های اخیر میکنند . شما میتوانید در کمتر از 6 ساعت  آموزش درصد قابل توجهی از تست ها را پاسخگویی کنید.

+ به همراه این پک کتاب کار دین و زندگی حرف آخر نیز رایگان ارسال خواهد شد

تحصیلات و سوابق کاری استاد علیرضا یوسفیان پور مدرس دین و زندگی حرف آخر

تحصیلات:رتبه ی ۶۴۸ آزمون سراسری سال ۹۰ و فارغ التحصیل رشته ی مهندسی مکانیک

تالیفات:مؤلف اولین کتاب مصوّر دین و زندگی در کشور

مبتکر طرح جامع دینی ۱۰۰در کشور (در کمتر از ۴روزه بالای ۹۰% )

مبتکر منحصربفرد ترین جمع بندی های آموزشی در کشور

سابقه تدریس:مدرس لوح های فشرده به سبک الگویی

مدرس شبکه سه و یک و آموزش

مدرس دین و زندگی کنکور در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، ارومیه و …

استاد پروازی به استانهای پهناور ایران :تهران ،تبریز،اصفهان ،مشهد ،شیراز،خوزستان،کرمان ،بجنورد ، سنندج ، ارومیه ،کرج و سمنان

استاد مدعو از آموزش و پرورش برای تدریس به بیش از ۱۵ هزار دانش آموزاستان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان و …

1 نقد وبررسی برای پکیج جامع دین و زندگی حرف آخر (استاد یوسفیان پور)

 1. امتیاز 5 از 5

  محمدجواد

  سلام
  پکیج جامع چه فرقی با پکیج های سال به سال داره؟

  • امیر حقیقت پور

   جامع همونه ولی با تخفیف

افزودن نقد و بررسی