فروشگاه

دین و زندگی جمع بندی کنکور حرف آخر

0 نقد و بررسی
وضعیت کالا : موجود است.
شناسه محصول : dini-jambandi-harfeakhar

دین و زندگی جمع بندی حرف آخر – پکیج جمع بندی دین و زندگی حرف آخر مخصوص دانش آموزانی است که تا کنون دین و زندگی کنکور را مطالعه نکردند و یا به صورت اصولی آن را فرا نگرفته اند . این پکیج شامل 70 درصد مطالب دین و زندگی کنکور میباشد و شما عزیزان به تدریس کامل آیات و روایات، بررسی و تحلیل تخصصی آیات و روایات، جمع بندی مفاهیم و نکات مهم ، حل تست های کنکورهای جدید در گروه های آزمایشی مختلف ، بررسی و تشریح تمام گزینه ها با روش های مختلف ، استفاده از الگوی آیه خوانی برای تسلط بر تمام بخش های آیه، بررسی نکات ترکیبی و ارتباطی بین آیات و متون، تکرار و تمرین فراوان برای تسلط روی آیات، ارائه کتاب مصور دینی صد ( تمام رنگی و با هنر شهودی سازی)، ارائه متون پرتکرار و مهم کتاب درسی در انتهای کتاب، جمع بندی های منحصربه فرد و کلی نکات ناب برای تفکیک عبارات شبیه به هم انجام شده است. پس استاد در این پکیج هدفش این بوده است که  مباحث سخت را برای دانش آموز در حجم کم دوره کند و استرس دانش آموز برای همیشه تمام شود. و همچنین مروری برای تمامی مباحث مهم دینی کنکور باشد.

قیمت : 220,000 تومان

برچسب: , ,

توضیحات

اطلاعات کلی پکیج دین و زندگی جمع بندی حرف آخر 

مدرس دین و زندگی جمع بندی حرف آخراستاد علیرضا یوسفیان پور
تعداد ساعات – ساعت
ویژه رشتهتجربی و ریاضی فیزیک
ویژه کنکور97
تعداد حلقه-حلقه دی وی دی
مشاور درسیدارد
کدندارد قابل اجرا حتی در دستگاه خانگی
دین و زندگی حرف آخر

پکیج  دین و زندگی جمع بندی حرف آخر  شامل چه دی وی دی هایی میباشد :

این پکیج شامل 70 درصد مطالب دین و زندگی کنکور میباشد و شما عزیزان به تدریس کامل آیات و روایات، بررسی و تحلیل تخصصی آیات و روایات، جمع بندی مفاهیم و نکات مهم ، حل تست های کنکورهای جدید در گروه های آزمایشی مختلف ، بررسی و تشریح تمام گزینه ها با روش های مختلف ، استفاده از الگوی آیه خوانی برای تسلط بر تمام بخش های آیه، بررسی نکات ترکیبی و ارتباطی بین آیات و متون، تکرار و تمرین فراوان برای تسلط روی آیات، ارائه کتاب مصور دینی صد ( تمام رنگی و با هنر شهودی سازی)، ارائه متون پرتکرار و مهم کتاب درسی در انتهای کتاب، جمع بندی های منحصربه فرد و کلی نکات ناب برای تفکیک عبارات شبیه به هم انجام شده است. پس استاد در این پکیج هدفش این بوده است که  مباحث سخت را برای دانش آموز در حجم کم دوره کند و استرس دانش آموز برای همیشه تمام شود. و همچنین مروری برای تمامی مباحث مهم دینی کنکور باشد.

تحصیلات و سوابق کاری استاد علیرضا یوسفیان پور مدرس دین و زندگی جمع بندی حرف آخر

تحصیلات:رتبه ی ۶۴۸ آزمون سراسری سال ۹۰ و فارغ التحصیل رشته ی مهندسی مکانیک

تالیفات:مؤلف اولین کتاب مصوّر دین و زندگی در کشور

مبتکر طرح جامع دینی ۱۰۰در کشور (در کمتر از ۴روزه بالای ۹۰% )

مبتکر منحصربفرد ترین جمع بندی های آموزشی در کشور

سابقه تدریس:مدرس لوح های فشرده به سبک الگویی

مدرس شبکه سه و یک و آموزش

مدرس دین و زندگی کنکور در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، ارومیه و …

استاد پروازی به استانهای پهناور ایران :تهران ،تبریز،اصفهان ،مشهد ،شیراز،خوزستان،کرمان ،بجنورد ، سنندج ، ارومیه ،کرج و سمنان

استاد مدعو از آموزش و پرورش برای تدریس به بیش از ۱۵ هزار دانش آموزاستان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان و …

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “دین و زندگی جمع بندی کنکور حرف آخر”