گروه اصلی حرف آخر

پروژه 6040حرف آخر-دانلود پاسخنامه کلیدی 20 آزمون

پروژه 6040 حرف آخر – در این پست برای شما عزیزان پاسخنامه کلیدی 20 آزمون پروژه 6040 حرف آخر را قرار دادیم . برای دانلود پاسخنامه کافیست روی ایکون دانلود کلیک نمایید.


پروژه 6040 حرف آخر:
دانلود پاسخنامه کلیدی 20 آزمون

پروژه 6040 حرف آخر : آشنایی با پروژه 60 و مزایای این پکیج برای شما ؟

باشگاه 6040 -این پروژه شامل 300 ساعت آموزش دروس اختصاصی و عمومی از صفر تا صد مباحث و بدون جا انداختن حتی 1 نکته به شما این امکان را میدهد تا با مطالعه روزانه حداقل 10 ساعت (توصیه ما 12 ساعت در روز) پس از 60 روز به تمامی مباحث مسلط شده و به میزان کافی تست های سراسری و تالیفی را حل نمایید. پکیج 60 حرف آخر به گونه ای طرح و برنامه ریزی شده است که شما در طول روز با استفاده از برنامه 2 ماهه که به صورت رایگان بعد از ثبت نام در باشگاه 6040 دریافت خواهید کرد به صورت منظم و پیوسته تمامی دروس را بر اساس چارت تعیین شده در برنامه مطالعه و تایم کافی برای مرور و تست زنی بیشتر خواهید داشت.

این پکیج برای 2 دسته از دانش آموزان مفید میباشد: 1/ آن دسته از دانش آموزانی که تا کنون مطالعه ی کافی نداشته اند وقصد شروع پرقدرت برای موفقیت درکنکور 97 را دارند میتوانند با مشاهده ی کامل پروژه 60 به حداقل درصد 55 رسیده و باقی پیشرفت در دروس خود را با پروژه 40 حرف آخر تکمیل نمایند. 2/ آن دسته از دانش آموزانی که تا به این جای کار مطالعه متوسطی داشته اند و یا حجم بالایی از دروس را خوانده اند ولی به دلیل عدم مرور و تست زنی بیشتر مطالب را فراموش کرده اند میتوانند با مشاهده این پکیج از آموزش مفهومی و فول انیمیشنی ( تصویر سازی)  آن که باعث فعال شدن نیمکره راست مغز و ماندگاری بیشتر مطالب در ذهن شما خواهد شد. این دسته از دانش آموزان پس از مشاهده پکیج 60 به حداقل درصد 70 خواهند رسید و باقی پیشرفت درصدی را باید با پروژه 40 حرف آخر تکمیل نمایند.

ساعات تدریس پروژه 60 : فیزیک (45 ساعت ) .ریاضی (45 ساعت). شیمی (25 ساعت) .زیست (50 ساعت)و مجموع عمومی ها (80 ساعت ) میباشد که از نظر زمانی هر دوگروه بدون مشکل میتوانند مطالعه ی خود را انجام داده و به موفقیت برسند.

پروژه 6040 حرف آخر : 20 آزمون چیست و چه کمکی به شما میکند؟

همانطور که در توضیحات پروژه 60 گفتیم شما چه در دسته اول باشید و چه دوم به حداقل درصد 70 و 55 خواهید رسید . اما این پایان کار نیست و شما عزیزان میتوانید پله به پله با استراتژی 20 آزمون هر روز شاهد افزایش آمادگی و در کنار آن افزایش درصد خود (هر ازمون 1-2 درصد) خواهید بود . پروژه 40 به این صورت است که شما هر 2 روز 1 آزمون جامع در سطح  کنکور خواهید داد و در نیم روز اول  شما شروع به حل تست های آزمون کرده و در باقی مانده روز اول به تحلیل تست های عمومی دفترچه خواهید پرداخت و در صورتی که تستی را اشتباه و یا در حل آن با مشکل مواجه شده باشید میتوانید برای اولین بار با استفاده از پاسخ نما به جای پاسخ نامه حل ویدیویی تست مورد نظر را مشاهده نمایید و درسنامه آن را دریافت نمایید.

در روز دوم هم به تحلیل و بررسی تست های دفترچه تخصصی آزمون پرداخته و به رفع مشکل تست های غلط و یا نزده خواهید پرداخت .

این سیستم به مدت 40 روز و در قالب 20 آزمون جامع به طول خواهد انجامید و شما در هر آزمون نسبت به آزمون قبل به تسلط بیشتر خواهید رسید و شاهد رشد درصد های خود خواهید بود و پس از این برنامه شما آمادگی کامل برای شرکت در آزمون های جامع بعد از عید و همچنین کنکور 97 خواهید داشت (برای دریافت رایگان برنامه 2ماهه حرف آخر عضو باشگاه 6040 حرف آخر شوید)