اخبار کنکور حرف آخر

اعتبارات آموزش و پرورش بوشهر چند برابر شده است

فرماندار بوشهر گفت: در کمیته برنامه‌ریزی سهم برخورداری آموزش و پرورش شهرستان بوشهر از اعتبارات چندین برابر شده که نشان از توجه مسئولان به امر آموزش و پرورش است.

عباس جمشدی در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان بوشهر با تاکید بر رفع مشکلات این حوزه اظهار داشت: با توجه به جایگاه آموزش و پرورش در تربیت و تعلیم آینده‌سازان کشور و جامعه، آموزش و پرورش محور توسعه شهرستان بوشهر است که برطرف کردن چالش‌های این حوزه به توسعه شهرستان کمک می‌کند.

وی با تاکید بر توسعه طرح‌های تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان و نقش این طرح در ارتقا جایگاه علمی شهرستان بوشهر افزود: ارتقا جایگاه آموزشی در المپیادها، کنکور سراسری، امتحانات، آزمون‌ها و مسابقات گوناگون از اهداف طرح تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان است که نتیجه آن ارتقا دو پله‌ای بوشهر در کنکور سراسری امسال بود. فرماندار بوشهر با تاکید بر ادامه طرح تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان در شهرها و روستاهای شهرستان بوشهر تصریح کرد: این طرح که با ابتکار استاندار وقت از دو سال پیش با مشارکت دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی صورت گرفت تاثیر مثبت و موثری در رشد صعودی پذیرش دانش آموزان در دانشگاه‌ها داشته و این طرح با قوت امسال ادامه می‌یابد. جمشیدی با اشاره به استفاده دولت تدبیر و امید از همه ظرفیت‌ها برای توسعه آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: در کمیته برنامه ریزی شهرستان سهم برخورداری آموزش و پرورش از اعتبارات چندین برابر شده که نشان از توجه مسئولان به امر آموزش و پرورش است. وی با تاکید بر این نکته که هیچ دانش‌آموزی نباید از تحصیل بازبماند افزود: بسترهای لازم برای تحصیل دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی در شهرستان بوشهر فراهم است و هیچ دانش‌آموزی امسال نباید از تحصیل باز بماند. فرماندار بوشهر تاکید کرد: مسئولان آموزش و پرورش با نشست بامسئولان دانشگاه‌ها و بسیج دانشجویی از ظرفیت آنها برای پوشش دادن مشکلات تدریس مدارس روستایی در سال تحصیلی جدید استفاده کنند.

گذاشتن نظر