اخبار کنکور حرف آخر

تربیت جوانان خلاق و کار آفرین در کنار تحصیل علوم مختلف

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی گفت: آزمون سراسری کنکور، هدف برنامه ریزی های آموزشی است. ولی گاه دانش آموزی در این آزمون قبول نمی شود. لذا باید دانش آموزان خلاق و کار آفرین تربیت کنیم که بتوانند در همه مراحل زندگی مشکلات خود را حل کنند.

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی در این مراسم با بیان این که در روز بازگشایی مدارس فصل جدیدی از تعلیم و تربیت آغاز می شود اظهار داشت: علاوه بر تعلیم علوم مختلف، تربیت دانش آموزان نیز با این فصل آغاز می شود و جامعه ما به دانش آموزان که مهارت های اجتماعی را در کنار علوم مختلف یاد بگیرند نیاز دارد

وی افزود: آزمون سراسری کنکور، هدف برنامه ریزی های آموزشی است. ولی گاه دانش آموزی در این آزمون قبول نمی شود. لذا باید دانش آموزان خلاق و کار آفرین تربیت کنیم که بتوانند در همه مراحل زندگی مشکلات خود را حل کنند.

وی اضافه کرد: جوانان که در عرصه های مختلف علمی ورزشی و نظامی برای کشور افتخار آفرینی می کنند به برکت همین جوانان است که در این مدارس تعلیم و تربیت یافته اند.

وی گفت:امروز امنیت کشور را مدیون جوانانی هستیم که احساس تکلیف کردند و به نبرد علیه باطل رفتند و  به شهادت رسیدند. پس بر ما واجب و تکلیف است راه این شهدا را ادامه دهیم.

گذاشتن نظر