اخبار کنکور حرف آخر

استاندار خراسان شمالی: سرمایه گذاری دولت در حوزه آموزش وپرورش در استان جواب داده است

استاندار خراسان شمالی با اشاره به آمار بالای قبولی های دانش آموزان استان در کنکور سراسری گفت: سرمایه گذاری دولت در حوزه آموزش و پرورش خوب جواب داده است.

 براساس آمارها، در کنکور سراسری امسال 2 نفر از دانش آموزان استان رتبه تک رقمی، 29 نفر رتبه سه رقمی و 212 نفر هم رتبه 100تا هزار را کسب کردند.

محمدرضا صالحی روز شنبه در آیین نواختن زنگ مهر و مقاومت در دبیرستان دخترانه نمونه دولتی فاطمه الزهرا(س) شیروان اظهار کرد: امید است با درس خواندن، خودسازی شما و مسیر معلمین از خودسوزی به خودسازی دانش آموزان رشد کند و همه باید از معلمین درس بگیرند و به آن افتخار کنند که این افتخار از آن آموزش و پرورش است.

وی با بیان اینکه آغاز سال تحصیلی جدید با نخستین سال فعالیت دولت دوازدهم مقارن شده است، گفت: دولت تدبیر و امید نگاه ویژه به آموزش و پرورش دارد زیرا که دانش آموزان امروز سرمایه های مملکت ایران اسلامی و آینده سازان هستند.
فرماندار شیروان هم در این آیین گفت: هفته دفاع مقدس طی سال جاری مقارن شده با ایام محرم که برگفته از فرنگ عاشورایی است.
عباسعلی صفایی اظهار کرد: فرهنگ عاشورایی که تولید علم را در کشور به قله های رفیع رسانده است هم اکنون این اقتدار را به رخ دشمنان می کشد.
در سال تحصیلی جاری 27 هزار دانش آموز در 423 آموزشگاه شهری، روستایی و عشایری شهرستان شیروان زیر نظر سه هزار فرهنگی تحصیل می کنند.
شهرستان شیروان با 157 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

گذاشتن نظر