اخبار کنکور حرف آخر

برای اولین بار 130 دانش آموز شهرری در کنکور رتبه زیر هزار کسب کردند

محمد اسد نژاد روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار افزود: 13 دانش آموزان رتبه زیر100، 53 دانش آموز رتبه بین 100 تا 500 و 62 دانش آموز رتبه 500 تا هزار کسب کرده اند که این موفقیت در تاریخ آموزش و پروش ناحیه دو شهرری بی سابقه بوده است.

وی سطح علمی معلمان ناحیه دو شهرری را بالا ارزیابی کرد و عنوان داشت: آموزش و پرورش ناحیه دو شهرری از سه سال و نیم گذشته با تغییر برخی مدیران ناکارآمد، آنالیز معلمان و برنامه ریزی دقیق در حوزه آموزش دانش آموزان حرکت کرده و امروز حاصل زحماتش را درو می کند.

اسدنژاد با بیان اینکه آموزش و پرورش ناحیه دو شهرری دارای 45 تا 50 هزار دانش آموز است افزود: این ناحیه آموزشی دارای 2 هزار و 700 معلم است که در 120 مدرسه دولتی و 70 مدرسه غیر دولتی به مردم خدمات رسانی می کنند.
وی با اشاره به اینکه 24 مدرسه هیت امنایی در ناحیه دو آموزش و پرورش شهرری وجود دارد تصریح کرد: شهریه این نوع مدارس توسط هیات نظارت و بر اساس تورم سالیانه تعیین می شود که در سال جاری به صورت میانگین حدود 350 هزار تومان تعیین شده است.
اسدنژاد در خصوص امکانات کلاس های درس ناحیه دو شهرری نیز گفت: اکثر مدارس این ناحیه هوشمند سازی شده اند و آن دسته از مدارسی هم که به طور کامل هوشمند سازی نشده اند حداقل داری دو کلاس هوشمند سازی شده هستند.
وی میزان رضایت مندی والدین دانش آموزان ناحیه دو آموزش و پرورش شهرری را بالا دانست و یادآور شد: تنها موردی که بیشتر والدین در خصوص آن اظهار نارضایتی می کنند طرح هدایت تحصیلی دانش آموزان است که برخلاف نظر آنان طرح خوب و مفیدی است که منجر به حرفه آموزی دانش آموزان می شود.
اسدنژاد با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید در تمامی مدارس ناحیه دو شهرری نماز جماعت با حضور روحانی انجام خواهد گرفت اظهار داشت: دانش آموزان شهرری در حوزه های پرورشی و فرهنگ بخصوص نماز و قرآن در رتبه های بالای استان و کشور قرار دارند.

گذاشتن نظر